1 Mayıs 2012 Salı

Trend Alert! : Sivri Burun & Cap Toe & Metallic

Eskilerin demode olarak gördüğümüz sivri burunlu ayakkabıları, her eski trend gibi yeniden hayatımıza dönüş yaptı. Başlarda ben de "bu ne ya, giyilir mi" falan diye baksam da ne yalan söyleyeyim çok hoşuma gitmeye başladı.

Önce podyumlarda gördük sivri burunları. Sivri burunlara ek olarak da Cap-Toe diye bir akım başlatıldı. Burunların uçları farklı renkte ya da metalik renkte. Bu modelleri daha da sevdik. Podyumlardan mağazalara ordan da sokaklara hızla yayıldı bu ayakkabılar.

Sivri burunu ben biraz daha 20lerin sonu 30'lu 40'lı yaşlara uygun görsem de öyle modeller çıkardılar ki bizler için de gayet kullanılabilir. Geç kalmayıp bir tane de dolabıma ekledim bile ben.

Sivri burunlu cap-toe'ların, rengarenk, metalikleri, babetleri, yüksek topukluları, kısa topukluları yaniiii kısacası her çeşidi mevcut şimdi. Mutlaka kendinize göre bir tane bulursunuz. Bence hemen dolabınıza siz de ekleyin bir tane, çünkü bu ayakkabıların modası daha sürecek gibi duruyor...

Podyumlarda sivri burun cap-toe'lar...Louis Vuitton


Yves Saint Laurent

Magazalardan...

Sokaktan...

Bir de nasıl kombinlenmiş bir göz atalım...Ünlülerin tercihi de bu ayakkabılardan olmuş...

1 yorum:

  1. Absolutely brilliant blog!!! Glad I found it! You're pretty amazing! Looking forward to seeing more from you! Have a great weekend!

    the-white-list.blogspot.com

    YanıtlaSil